BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 5073055
nr 507 3055
Bordslampfot
Rörstrand Gunnar Nylund (1904-1997), höjd: 23 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 februari 2008
kl 16:57:30
100 kr
150 kr
200 kr